Op het parkeerdek van het drukke winkelcentrum Savornin Lohman in Den Haag is in 2024 dit prachtige restaurant volledig verbouwd en ingericht. Het resultaat is een modern en sfeervol horecabedrijf dat direct klaarstaat voor een nieuwe enthousiaste ondernemer. Grote raampartijen zorgen voor veel licht en een groen uitzicht, terwijl de inrichting tot in detail is afgestemd op een combinatie van eten, drinken en uitgaan.
Elke vrijdagavond staat er een DJ achter de draaitafels en de locatie leent zich uitstekend voor concepten waarbij shared dining, cocktails en entertainment samenkomen. Ook voor uitbreiding liggen er mogelijkheden: er is reeds een vergunningaanvraag ingediend voor een dakterras van 200 m2. Verder is er ook nog een onbenutte ruimte van 121 m2 op de etage onder het Restaurant om bijvoorbeeld een voorbereidingskeuken of een andere invulling aan te geven.
Kansen voor de nieuwe ondernemer:
✅Direct instapklare exploitatie, volledig nieuw ingericht in 2024.
✅Gelegen op een zicht- en toplocatie op het parkeerdek van een druk winkelcentrum met uitstekende bereikbaarheid.
✅Voldoende parkeergelegenheid, zowel voor winkelend publiek als restaurantbezoekers.
✅Met de lift ook van buiten het winkelcentrum te bereiken, waardoor een brede doelgroep wordt aangesproken.
✅Uitbreidingspotentie met rooftop bar.
✅Ideale setting om horeca te combineren met entertainment.
Dit is dé kans voor een horecaondernemer die een eigentijds concept wil voortzetten of een nieuwe invulling wil geven op een locatie met toekomstperspectief en groeimogelijkheden. De huidige ondernemer heeft zijn blik gericht op een nieuw project, wat al zijn tijd en aandacht vraagt en wil daarom dit Restaurant verkopen.
Mocht je na het lezen van de advertentie behoefte hebben aan een bezichtiging of meer informatie willen dan kun je contact opnemen met Rik Hendriks via rik@dehorecatussenpersoon.nl
of bel ons op 06-83900428. Klik hier voor Whatsapp.
Of laat uw gegevens achter