Midden in Scheveningen, aan de levendige Gentsestraat, ligt John’s Inn. Een plek waar buurtbewoners binnenlopen voor een borrel, een hap en een praatje, en waar de sfeer precies is zoals je het in een eetcafé graag ziet: laagdrempelig, warm en met reuring op straat.
De onderneming heeft binnen circa 120 m2 met een ruime bar, zitgedeelte en een keuken voor het serveren van eenvoudige gerechten. Achter de schermen is er een kelderruimte met de kelderbierinstallatie. Aan de voorzijde is er een terras van circa 20 m2, ideaal voor de zonnige momenten en de typische Scheveningse aanloop.
John’s Inn bestaat al sinds 1947 en is daarmee een bekende naam in de buurt. Het concept leent zich goed voor een eetcafé invulling met borrelkaart, lunch, eenvoudige warme gerechten en een duidelijke focus op vaste gasten en passanten. Ook thema avonden of kleinschalige events passen hier prima, zonder dat je er een festivalterrein van hoeft te maken.
De serre is in het verleden door de exploitant gerealiseerd met toestemming van de verhuurder. De omgevingsvergunning is aanwezig en ter inzage beschikbaar. In de huursituatie wordt de serre als huurdervoorziening behandeld: plaatsing en onderhoud zijn voor rekening van de huurder en over deze extra meters wordt geen afzonderlijke huur berekend.
Kortom: een toegankelijke eetcafé locatie in Scheveningen met karakter, keuken, kelderbierinstallatie en terras, waar je met het juiste concept en een goede uitvoering een sterk buurtbedrijf kunt draaien.
Mocht je na het lezen van de advertentie behoefte hebben aan een bezichtiging of meer informatie willen dan kun je contact opnemen met Rik Hendriks via rik@dehorecatussenpersoon.nl
of bel ons op 06-83900428. Klik hier voor Whatsapp.
Of laat uw gegevens achter