Vrijstaand horecapaviljoen aan de duinrand van ’s-Gravenzande

Omschrijving

Soms kom je een horecalocatie tegen die niet in een standaard hokje past. Paviljoen de Oase is zo’n plek. Vrijstaand, eigenzinnig, ruim opgezet en gelegen aan de duinrand van ’s-Gravenzande, op korte afstand van strand, zee en de omliggende recreatieparken.

De onderneming is gevestigd aan de Nieuwlandsedijk 20 en beschikt over een perceel van circa 980 m². Via het ruime terras met circa 130 zitplaatsen kom je binnen in het paviljoen, dat een oppervlakte heeft van circa 650 m².

Binnen is Paviljoen de Oase opgebouwd uit meerdere sfeervolle en praktisch inzetbare ruimtes. Zo zijn er onder meer een bar met buffet, een restaurantgedeelte met circa 100 zitplaatsen, de Kleine Kamer met circa 40 zitplaatsen en De Kas, een aparte ruimte die geschikt is voor gezelschappen tot circa 40 personen. Daarnaast beschikt de onderneming over een besloten binnenplaats met ruimte voor circa 120 personen en een groot terras met overkapping en parasols.

Die indeling maakt de onderneming breder inzetbaar dan alleen regulier restaurantgebruik. Denk aan lunch, diner, borrels, high beer, BBQ’s, familiefeesten, vergaderingen, bruiloften en andere gezelschappen. Daarmee heeft de locatie niet alleen karakter, maar ook praktische exploitatiebreedte.

De keuken beslaat circa 30 m² en is ingericht om een uitgebreide horecakaart te kunnen draaien. Aansluitend aan de keuken bevindt zich een praktische inpandige ruimte die in de huidige situatie onderdeel uitmaakt van het gebouw. Deze ruimte biedt extra gebruiksmogelijkheden binnen de exploitatie, bijvoorbeeld voor opslag, kantoor, personeel of ondersteunende functies. Voor eventueel verblijf of bewoning geldt dat koper zelf dient te verifiëren of en onder welke voorwaarden dit publiekrechtelijk is toegestaan.

De ligging is sterk voor een jaarrond horecaexploitatie. De onderneming ligt verscholen tegen de duinrand, op de grens van Hoek van Holland en ’s-Gravenzande, met een natuurlijke aanloop vanuit recreatieparken, strandbezoekers en gasten uit de directe omgeving. Daarbij beschikt de locatie over eigen parkeergelegenheid voor circa 50 auto’s, wat voor dit type exploitatie gewoon een stevige pré is. Parkeren blijft in horeca tenslotte vaak de stille dealmaker.

Volgens de beschikbare informatie is de bestemming horeca, behoort ook een hotelfunctie volgens het bestemmingsplan tot de mogelijkheden, is er geen brouwerijverplichting en zijn volledige vergunningen aanwezig, waarbij deze opnieuw op naam gesteld dienen te worden. Koper dient zelf te verifiëren of het beoogde gebruik, waaronder een eventuele hotelfunctie of verblijfsfunctie, past binnen het bestemmingsplan, de vergunningen en overige publiekrechtelijke voorwaarden.

Daarmee is deze locatie interessant voor horecaondernemers die een bestaande exploitatie willen voortzetten, maar ook voor ondernemers die de plek verder willen positioneren rond arrangementen, groepen, buitenbeleving, bruiloften, BBQ concepten, kleinschalige verblijfsmogelijkheden of seizoensgerichte horeca.

De huidige ondernemers hebben de onderneming jarenlang met gastvrijheid geëxploiteerd en zijn toe aan een volgende fase. Daarmee ontstaat ruimte voor een nieuwe ondernemer of ondernemersstel dat deze bijzondere plek met frisse energie kan voortzetten.

Kortom: een vrijstaand horecapaviljoen met karakter, ruimte, parkeergelegenheid, terras, aanvullende inpandige ruimte en brede exploitatiemogelijkheden aan de duinrand van ’s-Gravenzande.

Mocht je na het lezen van de advertentie behoefte hebben aan een bezichtiging of meer informatie willen dan kun je contact opnemen met Rik Hendriks via rik@dehorecatussenpersoon.nl of bel ons op 06-83900428. Klik hier voor Whatsapp.

Wij hebben ons best gedaan om de informatie van deze advertentie zo juist en volledig mogelijk te formuleren. U kunt hier echter geen rechten aan ontlenen en wij aanvaarden geen aansprakelijkheid in geval van enige onjuistheid. Dat geldt zowel voor onvolkomenheden in de inhoud van de advertentie, als voor informatie die wij van derden hebben verkregen.
 
Adres
Nieuwlandsedijk 20
2691KW 's-Gravenzande

Vraagprijs
Op aanvraag beschikbaar 0

Huurprijs
Geen huur mogelijk, alleen inclusief vastgoed te koop 0

Huurovereenkomst
  • Geen huur, enkel verkoop van vastgoed in combinatie met de exploitatie

Oppervlakte
Perceel +/- 980 m2 met +/- 650 m2 paviljoen

Aantal zitplaatsen
circa 300 binnen verdeeld over meerder ruimtes en 130 op het terras

Verplichtingen
Op aanvraag beschikbaar

Website
https://www.paviljoendeoase.nl/

Bestemmingsplan
  • In het bestemmingsplan KUST Gemeente Westland wordt het volgende over De Oase vermeld:
  • Dit horecabedrijf, dat tevens wordt gebruikt voor feestelijke bijeenkomsten en evenementen, behoort tot maximaal categorie 3 (horeca) van de Staat van horeca-activiteiten. - restaurant “De Oase”, gelegen aan de Nieuwlandsedijk 20 te ’sGravenzande.
    • Categorie 3: zware horeca:
    • Bedrijven die voor een goed functioneren ook ‘s nachts geopend zijn en die tevens een groot aantal bezoekers aantrekken en daardoor grote hinder voor de omgeving met zich mee kunnen brengen:
    • - dancing;
    • - discotheek;
    • - nachtclub;
    • - partycentrum (regulier gebruik ten behoeve van feesten en muziek- /dansevenementen


    •   Neem nu contact op

      Of laat uw gegevens achter