Persoonlijk betrokken. Thuis in de horeca. 06 83 90 04 28
Terug naar verkocht & verhuurd

Vlaardingen · verkocht

Instap-klaar Cafetaria met vastgoed in Vlaardingen!

In het kort

Huurovereenkomst
Toelichting oppervlakte
+/- 84 m²
Zitplaatsen
+/- 12
Verplichtingen
Géén
Bestemmingsplan
De bestemming is Wonen-1 en geschikt voor Horeca in de categorie "2" uit de Staat van Horeca-categorieën. Maar er zijn ook andere bestemmingen dan Horeca mogelijk; bedrijfsactiviteiten, cultuur en ontspanning, dienstverlening, kantoren, maatschappelijke voorzieningen en activiteiten, sport. Klik hier voor het bestemmingsplan.

Over dit horecabedrijf

Dit object is verkocht en niet meer beschikbaar voor een bezichtiging. Bekijk het actuele aanbod.

Inmiddels Verkocht Instapklaar Cafetaria in Vlaardingen!

Gelegen aan de Jozef Israëlsstraat 57, 3131 GK Vlaardingen, bieden wij dit prachtig gerenoveerde pand inclusief de exploitatie aan. Veel Vlaardingers kennen deze locatie nog als de vroegere Snackbar "Okie Dokie", inmiddels is het geheel gerenoveerd en is de naam gewijzigd naar Cafetaria "Eet Smakelijk".

Het pand is recentelijk volledig gestript en opnieuw ingericht met hoogwaardige apparatuur, een prachtige gietvloer en moderne betegeling. Alle essentiële voorzieningen zoals elektra, water, toilet en verwarming zijn vernieuwd. Daarnaast zijn ook de nutsvoorzieningen en de apparatuur volledig vernieuwd. Van elektra tot water, van toilet tot verwarming, van bakwand tot koelingen alles is up-to-date en voldoet aan de hedendaagse eisen.

Hoewel momenteel in gebruik als cafetaria, biedt de veelzijdige inrichting tevens mogelijkheden voor diverse andere foodconcepten. De strategische ligging nabij het centrum van Vlaardingen en de uitstekende bereikbaarheid maken het pand ideaal voor uitbreiding met bezorging. Huidige ondernemer wil zijn bedrijf verkopen omdat hij zich op andere werkzaamheden wil richten.

Dit is een unieke kans om een gerenoveerd en veelzijdig pand te verwerven in een populaire wijk van Vlaardingen. Of u nu een ervaren ondernemer bent op zoek naar een nieuwe uitdaging of een starter die op zoek is naar een vliegende start, dit object biedt een uitstekende investeringsmogelijkheid.

Locatie

Jozef Israëlsstraat 57 3131GK Vlaardingen

De kaart van Google Maps wordt geladen na toestemming voor functionele diensten.

Bekijk op Google Maps

Goed om te weten

Wij hebben ons best gedaan om de informatie in deze advertentie zo juist en volledig mogelijk weer te geven. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend. De Horecatussenpersoon aanvaardt geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden, onvolkomenheden of informatie die van derden is verkregen.

De Horecatussenpersoon